ГоловнаКонцепт

Концепт

ПРО НАС

Re:Quite – це матеріали та системи, що поглинають звук, а також меблі, які роблять ваш офіс комфортним місцем.

Нова корпоративна культура – про ефективність, яка не має нічого спільного з поспіхом та метушнею. Звучить, як шлях самурая, але насправді це шлях офісного працівника сьогодні. Концентрація та занурення у справу, спокій та рішучість. This is the way.

Наша місія – повернути людині задоволення від робочого дня, дати можливість бути ефективною, зменшити стрес. Наші інструменти: матеріали, що поглинають звук, та вироби з них, а також комфортні меблі.

Чому акустика?

Шум – це інформація. Принаймні так вважає наш мозок. Тисячі років він тренувався вловлювати найменші звуки та зміни довкола, щоб вчасно зафіксувати небезпеку. Мозок продовжує це робити і зараз. Прямо зараз, коли ви читаєте ці рядки.

Звук – це хвиля, а хвилі мають властивість відбиватися від поверхонь. Від бетону, металу, дерева та пластику звукові хвилі відбиваються майже без втрат. Вони змінюють напрямок та рикошетять знов і знов. Так виникає ледь помітний гул – реверберація. Перебування в такому просторі збільшує рівень стресу та тривожності до 30%. Концентрація та увага знижуються пропорційно.

Як досягти звукового комфорту?

Акустичні матеріали на стінах, стелі та у вигляді перегородок зменшують рівень реверберації. Вони не віддзеркалюють звукові хвилі, а поглинають їх. Офісний гул зникає, рівень фонового стресу знижується, вивільняється ресурс для продуктивної роботи.

Ми створюємо акустичні проекти для офісів та приватних інтер’єрів. Працюємо за методикою, яка дозволяє підібрати оптимальне рішення для конкретного приміщення відповідно до його розмірів та функціонального призначення.

Екологічний чинник

Неткане волокно PET, з яким ми працюємо – результат переробки харчового пластику. Воно ідеально підходить для використання в громадських та приватних просторах: гіпоалергенне, просте у догляді, не накопичує пил. Для нас важливе використання саме матеріалу вторинної переробки. Таким чином ми розділяємо відповідальність за покращення екологічної ситуації та зменшуємо кількість відходів на планеті.

Concept bg